"Najlepsze sprzęgła w sieci"

Sprzęgła Blue Print

Blue Print jest kolejną bardzo znaną marką, trudniącą się w projektowani i produkcji wysokiej jakości części zamiennych do japońskich, koreańskich i amerykańskich aut oraz niewielkich pojazdów użytkowych. Cała oferowana lista części zamiennych firmy Blue Print obejmuje ponad 20 000 pozycji przyporządkowanych do 100 różnych grup produktów.

Głównym celem i polityką firmy Blue Print, jest stawianie na najwyższą jakość swoich produktów i bezpieczeństwo osób podróżujących samochodami z tymi elementami. Największym dowodem tego jest m.in. system zarządzania jakością oparty na przepisach PN-EN ISO 9001:2000.

blueprintSprzęgła oraz koła zamachowe Blue Print charakteryzują się między innymi wysokim komfortem jazdy i niezwykłą trwałością na wszelkiego rodzaju zużycie. Konstruktorzy sprzęgła zadbali o najnowocześniejszą technologię w trosce o to, by sprzęgło służyło użytkownikom jak najdłużej, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Wielokrotnie dowiedziono też, że sprzęgło Blue Print wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa, a jeśli dodamy do tego łatwy i intuicyjny montaż, otrzymujemy produkt z najwyższej półki.

Warto zwrócić uwagę również na fakt iż firma Blue Print jako jeden z niewielu posiada w swojej ofercie sztywne koła zamachowe, które z wielkim powodzeniem zastępują koła dwumasowe.

Wszystkie rodzaje sprzęgieł Blue Print są objęte trzyletnią, nieograniczoną przebiegiem gwarancją producenta, dzięki czemu ma się pewność, że będą nam służyć przez bardzo duży okres eksploatacji. Bogata oferta Blue Print posiada sprzęgła do następujących marek samochodów, takich jak: Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Corvette, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ford, Honda, Hummer, Hyundai, Isuzu, Jeep, Kia, Lexus, Lincoln, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Proton, Ssangyong, Subaru, Suzuki i Toyota.