"Najlepsze sprzęgła w sieci"

Sprzęgła Exedy

Firma Exedy to japoński producent markowych systemów napędowych oraz części do nich, który istnieje od 1923 roku. Jest on niekwestionowanym liderem w produkcji sportowych i wyścigowych sprzęgieł Exedy, czyniąc zwycięzcami kierowców, którzy zasiadają za kółko samochodów w nie wyposażone.

exedy-logoNieustanny pościg producentów części, który ukierunkowany jest na perfekcję i zapewnienie najwyższego poziomu niezawodności, jakości oraz bezpieczeństwa podczas jazdy, przyczynił się do tego iż firma Exedy stanęła na podium, uzyskując ogólnoświatową sławę na rynku części napędowych. Sprzęgła Exedy dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze inżynierów i pracowników, cechują się najlepszymi wynikami spośród wszystkich sprzęgieł na rynku. Exedy opatentowała rozwiązania oraz liczne innowacje czyniąc tą japońską markę wiodącym wytwórca na świecie, specjalizującym się w sprzęgłach Exedy i pozostałych częściach przeniesienia napędu.

Exedy dostarcza sprzęgła manualne, koła zamachowe, talerze automatyczne skrzyni biegów, przemienniki momentu obrotowego oraz inne zaawansowane technicznie komponenty dla wszystkich producentów oraz koncernów motoryzacyjnych na całym świecie.