"Najlepsze sprzęgła w sieci"

Sprzęgła Nissan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Marka samochodów Nissan należy obecnie do japońskiego koncernu Nissan Motor Co. Ltd. Jej początki sięgają roku 1911, w którym to Masujiro Hashimoto, założył firmę automobilową Kwaishinsha w mieście Tokyo. Zdobywszy doświadczenie inżynierskie w dziedzinie motoryzacji i mechaniki w USA konstruuje w Japonii pierwszy swój samochód osobowy o nazwie DAT. W latach 30. pojawił się prototyp o nazwie Datson, którego nazwę później zmieniono na Datsun. Po kolejnych zmianach 1 kwietnia 1934 roku nowe przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na Nissan Motor Co. Ltd.

Najlepsze sprzęgła są specjalnie projektowane, formowane i ostatecznie produkowane pod bardzo konkretne zastosowanie samochodów Nissana. Każdy rodzaj sprzęgła Nissan jest wytwarzany z uwzględnieniem najwyższych standardów, zapewniając samochodowi niezwykłe doznania z jazdy, zarówno podczas startu jak i dalszej zmiany biegów.

Certyfikowani mechanicy używają i montują tylko oryginalne sprzęgła przy obsłudze i naprawach układu przeniesienia napędu Twojego Nissana. Producent dokłada wszelkich starań, aby dostarczać swoim klientom doskonale zaprojektowane i perfekcyjnie wykonane sprzęgła Nissan, które charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością ale również solidnością wykonania.

A może szukasz sprzęgła Nissan ? Jeśli tak – zajrzyj do polecanego przez nasz blogu sklepu. Wpisz iparts.pl.
Sprzęgła Nissan, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *