"Najlepsze sprzęgła w sieci"

Sprzęgła Opel

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Koncern Opel swoją działalność rozpoczął w 1862 roku. Założycielem był Adam Opel, który początkowo produkował rowery i maszyn do szycia. Jednak nie czuł się spełniony w tym co robi, gdyż marzył o skonstruowaniu pojazdu, który będzie mógł masowo sprzedawać. Około 32 lata po założeniu firmy wielobranżowej, z fabryki wyjechał pierwszy samochód Opla. Był nim ręcznie składany pojazd Opel Lutzman. Samochód ten był czymś wyjątkowym dla samego Adama ale również dla społeczności której rzadko udawało się widzieć na ulicach miasta, pojazd napędzany silnikiem spalinowym.

Dzięki wytrwałości w tworzeniu samochodów, pasja Opla przetrwała do dnia dzisiejszego, a jego samochody są jednymi z najlepiej sprzedających się w Europie. Części stosowane na pierwszy montaż jak części układu hamulcowego, amortyzatory, silniki, maglownice czy sprzęgła Opel, cechują się niezwykłą wytrzymałością, pozwalającą na bezproblemową jazdę przez dziesiątki tysięcy kilometrów.

Jeśli natomiast szukasz sklepu ze sprzęgłami aby zrobić zakupy – odwiedź iparts.pl. Znajdziesz tam sprzęgło do Opla w niskiej cenie.
Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *